Mowapay dünya genelinde 200’den fazla ülke ve bölgede, 500.000’den fazla hizmet noktasına sahip para transferi hizmeti sunan bir şirkettir. Mowapay, 150 yıldan uzun süredir para transferi hizmeti sunmaktadır.

Mowapay ile yurtdışı para transferi, para transferi için en güvenilir yollardan birisidir. İşlemleriniz MTCN kodu olarak anılan, her işlem için özel olarak Mowapay tarafından üretilmiş bir numarayla denetlenir. Mowapay 150 yılı aşkın süredir para transferi işlemleri yapmaktadır. Dünya genelinde 200’den fazla ülke ve bölgede, 500.000’den fazla Mowapay hizmet noktasında her yıl milyonlarca insan Mowapay ile para tranferi yapmaktadır.

Mowapay ile yurtdışından gelen parayı alırken komisyon ödemezsiniz, yalnızca Mowapay ile yurtdışına para gönderirken komisyon alınır. Yani Mowapay ile size gelen paranın komisyonu, parayı gönderen tarafından ödenmiş olur.

Mowapay ile yurtdışı para gönderimlerinde alınan komisyon ücretleri gönderimin yapılacağı ülkeye, gönderilecek miktara ve gönderilme süresine göre farklılıklar gösterebilmektedir. Mowapay ile yurtdışı para transferi ücretlerini öğrenmek için Mowapay fiyat tarifemizi kontrol edebilir ya da Mowapay ile yurtdışı para tranferi ücreti hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Mowapay işlemi yapabilmek için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve yabancılar için farklı kimlik türleri kabul edilmektedir. (Mowapay işlemlerinde geçerli kimlik türlerine bu linke tıklayarak, tablo olarak da ulaşabilirsiniz.) Mowapay işlemi yapabilmek için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının kullanabileceği kimlik türleri: Pasaport, Nüfus Cüzdanı, Fotoğraflı Ehliyet (T.C.) Mowapay işlemi yapabilmek için diğer ülke vatandaşlarının kullanabilecekleri kimlik türleri: Pasaport, İkamet Tezkeresi (Mowapay ile yapılacak en fazla 12000 TL ya da bu tutarın Amerikan Doları ve Euro karşılığı işlemlerde geçerlidir.)

18 yaşını doldurmuş olmalısınız. Geçerli bir kimlik sunmalısınız. Hizmet verilen para birimlerinden birinde işlem yapmalısınız. (Türkiye’de, Mowapay işlemlerinde geçerli para birimleri Türk Lirası, Amerikan Doları ve Euro’dur.) Mowapay ile size gönderilmiş parayı bir Mowapay noktasında almak için MTCN numaranız olmalı.

18 yaşını doldurmuş olmalısınız. Geçerli bir kimlik sunmalısınız. Hizmet verilen para birimlerinden birinde işlem yapmalısınız. (Türkiye’de, Mowapay işlemlerinde geçerli para birimleri Türk Lirası, Amerikan Doları ve Euro’dur.) Mowapay ile size gönderilmiş parayı bir Mowapay noktasında almak için MTCN numaranız olmalı.

Mowapay ile yurtdışından para almak çok kolay ve hızlıdır. 1- Size en yakın Mowapay hizmet noktasına gidin. (Size en yakın mowapay Temsilcisi - Mowapay hizmet noktasını bulmak için mowapay.com/hizmet-noktalarimiz adresini ziyaret edin.) 2- Mowapay ile para alma pusulasını eksiksiz ve doğru olarak doldurun. Pusulada gönderenin adı soyadı, size Mowapay ile para göndermiş olduğu ülke, gönderdiği tutar ve para birimi, MTCN numarası ve sizin iletişim bilgileriniz yer alacaktır. 3- Mowapay işleminizi yapacak olan görevliye; doldurmuş olduğunuz Mowapay ile para alma pusulasını, geçerli kimliğinizi verin. 4- Mowapay işleminizi yapan görevli gönderiyi, kimliğinizi ve vermiş olduğunuz bilgileri kontrol ederek Mowapay ile para alma işleminizi gerçekleştirecek, bir nüsahasının sizde kalacağı imzalayacağınız makbuzunu verecek ve imzalı makbuzu görevliye teslim edeceksiniz. 5- Mowapay işleminizi yapan görevli size ödemenizi yapacak. Dilerseniz Mowapay ile yurtdışından gelen para birimini TL, Euro ya da Amerikan Doları para birimlerinden birinde olmak üzere başka bir para biriminde almayı seçebilirsiniz. (Mowapay ile hangi para birimlerinde yurtdışı para transferi yapabileceğinize dair daha detaylı bilgi almak için: Mowapay İle Hangi Para Birimlerinde Yurtdışı Para Transferi Yapabilirim?’e bakınız.) 6- Mowapay ile yurtdışından para alma işleminiz başarıyla tamamlandı.

Mowapay ile yurtdışına para göndermek çok kolay ve hızlıdır. Mowapay ile yurtdışına para göndermek için: 1- Size en yakın Mowapay hizmet noktasına gidin. (Size en yakın Mowapay Temsilcisi - Mowapay hizmet noktasını bulmak için mowapay.com/hizmet-noktalari adresini ziyaret edin.) 2- Mowapay ile para gönderme pusulasını eksiksiz ve doğru olarak doldurun. 3- Mowapay işleminizi yapacak olan görevliye; doldurduğunuz Mowapay ile para gönderme pusulasını, geçerli kimliğinizi, TL, Euro ya da Amerikan Doları para birimlerinden biri olmak üzere göndereceğiniz para ve Mowapay komisyon ücretini verin. Mowapay ile alıcıya gönderdiğiniz paranın hangi para biriminde gitmesini istediğinizi seçebilirsiniz, dilerseniz gönderdiğiniz para biriminden farklı bir para biriminde gidebilir yollacağınız para. (Mowapay ile hangi para birimlerinde yurtdışı para transferi yapabileceğinize dair daha detaylı bilgi almak için: Mowapay İle Hangi Para Birimlerinde Yurtdışı Para Transferi Yapabilirim?’e bakınız.) 4- Mowapay işleminizi gerçekleştiren görevli işleminizi yapacak ve size imzalamanız için makbuz verecek. Bu makbuzun tek nüshası sizde kalır. Makbuzun üzerinde karşı tarafın parayı almak için ihtiyaç duyacağı, Mowapay’in her işlem için özel belirlediği, bir çeşit işlem numarası olan MTCN numarası bulunur. 5- Mowapay ile yurtdışına para gönderme işleminiz başarıyla tamamlanmış olur, artık alıcıyla yaptığınız Mowapay işlemine ait makbuzda yer alan bilgileri paylaşabilirsiniz.

Mowapay temsilcisi - Mowapay hizmet noktalarından Mowapay ile para transferi yaparken mesai saatlerine ve hafta içlerine bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Haftanın 7 günü Mowapay ile para transferi yapabilirsiniz. Mowapay işlem merkezi hafta içleri 8.00 - 21.00, hafta sonları 9.00 - 21.00 çalışmaktadır. Bu saatler içerisinde Mowapay temsilcilerinden, noktanın çalışma saatlerine bağlı olarak Mowapay ile para transferi yapabilirsiniz.

Haftasonu ve bayram gibi resmi tatillerde açık Mowapay hizmet noktaları bulunmaktadır. Hafta sonu ve bayram gibi resmi tatillerde açık olan Mowapay temsilcisi - Mowapay hizmet noktalarından, tıpkı mesai günlerinde de olduğu gibi Mowapay ile para transferi yapabilirsiniz.

Size en yakın Mowapay ile para transferi yapabileceğiniz Mowapay temsilcisi - Mowapay hizmet noktasını bulmak için: mowapay.com/hizmet-noktalarimiz adresini ziyaret edebilirsiniz.

1- Mowapay temsilcisi - Mowapay hizmet noktalarından, haftasonu ve bayram gibi resmi tatillerde de para transferi yapabilirsiniz. 2- Mowapay temsilcisi - Mowapay hizmet noktalarında işlemlerinizi mesai saatlerinde yapabileceğiniz gibi; mesai saatlerinden sonra geç saatlere kadar ya da mesai saatlerinden önce, erken saatlerde yapabilirsiniz. İşinizden çıktıktan sonra, BPN temsilcisi - Mowapay hizmet noktalarında Mowapay ile uluslararası para transferi yapabilirsiniz. 3- Mowapay yaygın hizmet ağı sayesinde yanıbaşınızdaki BPN temsilcisi - Mowapay hizmet noktası bir dükkandan, mağazadan dahi Mowapay ile yurtdışı para transferi yapabilirsiniz. 4- Mowapay temsilcisi - Mowapay hizmet noktalarından Mowapay ile para transferi yaparken, sıra numarası almanız, uzun sıralar beklemeniz gerekmez.

Mowapay’in dünya genelinde 200’den fazla ülke ve bölgede 500.000’den fazla noktalık para transfer ağıyla dünyanın dört bir yanına dakikar içinde güvenle para transferi yapabilirsiniz. Mowapay para transferinde sahip olduğu 150 yıldan uzun sürelik deneyimle, uluslaraarası para transferinde “Hızlı, Kolay ve Güvenilir” bir yoldur.

Mowapay ile Türkiye’de Mowapay noktalarında uluslararası para transferi yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra Mowapay’in Türkiye’de bazı bankalar ve bazı posta noktalarıyla da anlaşması bulunmaktadır.

Mowapay ile yurtdışından size gelen parayı Türkiye’de Türk Lirası, Amerikan Doları ya da Euro olarak tüm Mowapay temsilcilerinden alabilirsiniz.

Mowapay ile yurtdışı para transferi işlemlerinizde Türk Lirası, Amerikan Doları ve Euro para birimlerinden dilediğiniz birinde yapabilirsiniz. Mowapay ile yurtdışına para gönderdiğinizde, karşı tarafın yolladığınız parayı hangi para biriminde alacağını, parayı gönderdiğiniz ülkenin kuralları dahilinde seçebilirsiniz. Mowapay yurtdışı para transferinde genellikle Amerikan Doları, Euro ve para gönderme ya da para alma işleminin yapıldığı ülkenin para biriminde hizmet vermektedir. Mowapay İle Yurtdışı Para Transferi Ücreti Hesaplama aracımızı kullanarak hangi ülkelere, hangi para birimlerinde para gönderebileceğinizi ve alıcı tarafın hangi para birimlerinde parayı alabileceğini görebilir, tutarlara göre ücret hesaplaması yapabilirsiniz.

Mowapay ile herhangi bir ülkeden Türkiye’ye para gönderilirken, en fazla ne kadar para yollanabileceği, paranın çıktığı ülkenin kuralları dahilindedir ve bu tutar her ülke için farklılık göstermektedir. Türkiye içinde herhangi bir ülkeden adınıza gelmiş, parayı alırken herhangi bir üst limit ya da alt limit bulunmamaktadır. Size en yakın Mowapay temsilcisi - Mowapay hizmet noktasına gidin. (Size en yakın Mowapay Temsilcisi - Mowapay hizmet noktasını bulmak için mowapay.com/hizmet-noktalarimiz adresini ziyaret edin.)

Mowapay ile tek seferde yapacağınız yurtdışı para gönderimleri için üst limitler bulunmaktadır. Bu limitler; Amerikan Doları gönderimleriniz için 7500 Amerikan Doları, Euro gönderimleriniz için 7500 Euro, Türk Lirası gönderimleriniz için 25000 TL’dir.

Mowapay ile para gönderdiğinizde, para karşı tarafa dakikalar içinde ulaşır ve para yolladığınız kişi yaptığınız para transferi işlemin bilgileriyle beraber en yakın Mowapay hizmet noktasından kendisine gönderilmiş parayı alabilir.

Mowapay ile Mowapay giden para işlemlerinde ortalama işlem süresi 4 dakikadır, gelen para işlemlerindeyse ortalama işlem süresi 3 dakikadır.

Mowapay ile banka hesabına para göndermek mümkündür. Ancak ne yazık ki; Mowapay noktalarından bunu yapmak henüz mümkün değil.

Mowapay ile para transferi yaparken verilen MTCN; (Money Transfer Control Number) Para Transferi Kontrol Numarası demektir.

Yapmış olduğunuz Mowapay işleminizi, işleminize özel Mowapay tarafından oluşturulmuş MTCN numaranızla birlikte www.mowapay.com takip edebilirsiniz.

Evet, Mowapay işleminizde ana paranın tamamını iade alabilirsiniz, ancak ödediğiniz para transferi ücreti maalesef iade edilememektedir.

Mowapay işleminizde ana paranın tamamını iade alabilirsiniz, ancak ödediğiniz para transferi ücreti maalesef iade edilememektedir.

Mowapay kampanyalarına www.mowapay.com adresimizden ulaşabilirsiniz.

Mowapay ile para yolladığınız ülkedeki Mowapay hizmet noktalarına ve dünya üzerindeki 200’den fazla ülke ve bölgedeki 500.000’den fazla Mowapay hizmet noktasının tamamına http://web.mowapay.com/hizmet-noktalari.php adresinden ulaşabilirsiniz.

Evet, şu anda sahip olduğumuz sistem içerisinde bizzat bir Mowapay hizmet noktasına gitmeli ve işlem sırasında orada bulunmalısınız. Size en yakın Mowapay temsilcisi - Mowapay hizmet noktasını bulmak için mowapay.com/hizmet-noktalarimiz adresinden bulabilirsiniz.

Hayır, Mowapay ile adınıza yollanmış parayı güvenliğiniz için yalnızca siz çekebilirsiniz.

Mowapay ile sahtekarlığa karşı korunmak için detaylı bilgi almak için güvenliğiniz için linkine tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Back to top